NoBaşlık
1Değişim için İndirimler..Okunma: 2966
Kelime: 43
Değişim için İndirimler..
Pusula Zaman Compass yeni nesil parmak izi cihazları, kartlı cihazları ve yüz tanıma cihazlarını eski cihazlarla değiştiriyor. Winper7.xx PDKS yazılımlarımıza kolay geçebilmeniz içineski winpercilereindirimleri başladı. Yazılım güncellemesi veya cihaz değişim isteğinizi geciktirmemenizi öneren Pusula Zaman size özel indirimlerin %60 varan indirimler olduğunu açıkladı. Devamı..
2pusulazaman.net sitemiz yayında....Okunma: 2596
Kelime: 97
pusulazaman.net sitemiz yayında....
Yeni ürünlerimizden sonra yeni internet sitemiz de hizmete girmiştir. Dinamik yönetilen ve ileri web teknolojilerinin kullanıldığı yeni sitemiz www.pusulazaman.net açıldı. Yoğun tasarım süresi sırasında işlemlerin, aramaların kısa süreli olarak gerçekleşmesi ve içerikleri bilgilere kolayca ulaşması düşünüldü. Satın alımlardan sonra yararlanacak bir site özelliği ile tasarlanmıştır. Satın almadan önce demo yazılımlarımızı indirebilir ve karar vermenizde yardımcı olan bölümleri gezebilirsiniz.Winp Devamı..
3Winper.net yakında hizmetinizde...Okunma: 3845
Kelime: 24
Winper.net yakında hizmetinizde...
www.winper.netçalışmalarıbaşladı. Satın almadan öncesi ve sonrası Winper danışmanınız olacak sitemiz yapım aşamasındadır. Bir kullanım kılavuzu , yardımcı broşür, sorularınıza cevap bulduğunuz bir kütüphane olacaktır. Devamı..